Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

Máte problém s virem? Vložte sem log z FRST nebo RSIT.

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]

Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.

!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Zamčeno
Zpráva
Autor
Tadeas.skuhra
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 25 čer 2008 15:10

k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

#1 Příspěvek od Tadeas.skuhra »

Dobrý den, když spustím PC, a zapnu správce úloh, tak tam mám otevřené v procesech také jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe. Příjde mi, že mi k ničemu nejsou, nikdy předtím se mi tam nic podobného neobjevovalo. Díky za radu, zatím ahoj

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118283
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

#2 Příspěvek od Rudy »

V podstatě je můžete smazat. Vir to není, patří k JavaUpdate.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Tadeas.skuhra
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: 25 čer 2008 15:10

Re: k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

#3 Příspěvek od Tadeas.skuhra »

děkuji

lukaz1010
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 črc 2013 21:05

Re: k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

#4 Příspěvek od lukaz1010 »

jqs.exe je Java Quick Startup utilita, urychlujici spousteni Javovych aplikaci vcetne apletu. Pokud mas nainstalovanou javu a jses ji "jisty" ze ji nepouzivas. Muzes odmazat.

Ale neni chytre odstranovat jusched.exe a jucheck.exe tyhle utility ti oznamuji aktualizaci java runtime. Ty doporucuji ponechat a aktualizovat si Java Runtime pri kazde nove verzi. Nedavno se to hodne, ale hodne lidem nevyplatilo!!!

Nazdravi ale s mirou :|

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118283
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: k cemu jsou programy jqs.exe, jucheck.exe, jusched.exe?

#5 Příspěvek od Rudy »

2lukaz1010: Nechápu, jaký smysl má vaše vyjádření k tématu, který je 4,5 roku starý. Myslíte, že uživatel to bude číst? Zamykám.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno