Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Firefox - problém s načítáním stránek.

Návody, recenze, diskuze, řešení problémů

Moderátor: Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Lu-cinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2010 13:44

Firefox - problém s načítáním stránek.

#1 Příspěvek od Lu-cinka »

Dobrý den,

Před nedávnem jsem dávala vyčistit počítač k odborníkům, od té doby, kdy jsem dostala svůj pc zpět, nejde Firefox tak , jak by jít měl. Pokud se mi má otevřít nové okno z odkazu, otevře se okno, ale s prázdným adresářem a prázdnou stránkou. Firefox jsem přeinstalovala - jak na starší tak i na tu nejnovější podobu - bez úspěchu. Smazala jsem cookies a vše ostatní - stále bez úspěchu. Někdo mi říkal, že mám zkusit udělat nový profil, jenže nevím jak zálohovat ten starý. Proto Vás prosím o jakoukoliv radu, jsem jen laik proto se obracím na lidi, kteří tomu rozumí.
Předem děkuji

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118302
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#2 Příspěvek od Rudy »

Vyzkoušejte kompletní reinstal FF pomocí MozBackup: http://www.slunecnice.cz/sw/mozbackup/ . Utilita reinstaluje kompletně FF vč. položek v profilu, přičemž zachová nastavení.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lu-cinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2010 13:44

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#3 Příspěvek od Lu-cinka »

Tak jsem to dnes zkoušela a bez výsledku. vše je stejné :/

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118302
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#4 Příspěvek od Rudy »

InternetExplorer má stený problém?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Lu-cinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2010 13:44

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#5 Příspěvek od Lu-cinka »

Ne, IE pracuje v pořádku stejně tak jako Opera.

Uživatelský avatar
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 118302
Registrován: 30 říj 2003 13:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#6 Příspěvek od Rudy »

V tom případě je to opravdu problém FF jako takového. Osobně tipuji nějakou sw kolizi. Lépe vám poradí zde: http://forum.mozilla.cz/ .
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#7 Příspěvek od Čarls »

Omlouvám se za vstup :oops:

Jaký máte system XP ??
Pokud ano je potřeba odinstalovat FF a tento postup
Zazalohujte oblíbené položky a hesla ne nastavení !!! pomocí MozBackup: http://www.slunecnice.cz/sw/mozbackup/ .
Smazat složky C:\Program Files\Mozilla Firefox
C:\Documents and Settings\Vaše jméno\Data aplikací\Mozilla
C:\Documents and Settings\Vaše jméno\Local Settings\Data aplikací\Mozilla
restart Pc a nainstalujte poslední verzi FF spusťte FF
pak obnovte pomocí pomocí MozBackup oblíbené položky a hesla
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Lu-cinka
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2010 13:44

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#8 Příspěvek od Lu-cinka »

Dekuji. Otvirani z odkazu uz bezi normalne. Ale... narazila jsem na novy problem, ktery vam nedokazu moc dobre popsat, proto vam posilam obrazek.

Takhle to vypada v Opere, ktera pracuje, jak ma.. u CSFD.cz kde pro hodnoceni filmu musim kliknout na "hodnotit" a otevre se mi nove okno bez problemu, ale u mozilly se mi otevre pouze prazdne okno (vpravo na obrazku).

Co s tim? Dekuji. :oops:
Přílohy
finalbni verze.JPG
(105.94 KiB) Staženo 250 x

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Firefox - problém s načítáním stránek.

#9 Příspěvek od Čarls »

Tak to bohužel :( ale zkuste prolézt Nástroje možnosti a založka panely + založka obsah
Dejte sem přímý link na stránky
Operu nepoužívám jen FF vyzkouším a snad uvidím co s tím :o
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Zamčeno