Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Nové známé složky

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
paranoidni_blb
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 18
Registrován: 26 pro 2009 12:28

Nové známé složky

#1 Příspěvek od paranoidni_blb »

Zdravím.

Měl bych jeden spíše informativní dotaz. Nedávno se mi za nějaký čas po nové instalaci WindowsXP vytvořily ve složce C:\Documents and Settings\Vlastník\Local Settings\Temp další složky s jmény Cookies, History a Temporary Internet Files. Všechny jsou skryté. Vím že názvy těchto složek nejsou nic zvláštního. Jde o běžné složky Windows. Zajímavé je, že složky s těmito názvy už na HDD dávno vytvořené mám. Navíc tyto nové složky mají zcela jinou velikost (nejsou to tedy nějaké kopie), a zdá se, že snad ani neplní svou funkci. V Internet Temporary Files by snad měly být nějaká data stažená IE při surfování, ale zde jsou v dalších složkách pouze několikrát stejné soubory s názvem desktop.ini. V dalších dvou podezřelých složkách (Cookies, History) rovněž není to co v těch originálních. Navíc se mi na HDD nevytvořili hned při instalaci, či prvním spuštění internetu, ale až další den. Aby toho nebylo málo, navíc si pamatuji, že před instalací Windows jsem podobné složky nikdy na HDD neměl. Občas jsem totiž složku Temp promazával a nikdy tam něco takového nebylo.

Mám tedy dotaz. Jsou tyto složky s podivným obahem v pořádku? Máte je také? Pro upřesnění dodávám, že mám Windows XP SP3 + avast home edition

gryllus
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 68
Registrován: 14 úno 2009 22:07

Re: Nové známé složky

#2 Příspěvek od gryllus »

Mne to pripada jako mozna havet - dejte log do Řešení problémů.

Odpovědět