Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Avira

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
karlospatmat
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 384
Registrován: 28 led 2012 23:21
Bydliště: Novosedly nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Avira

#1 Příspěvek od karlospatmat »

Dobrý večer zase sem tu z nějakým otravným problémkem- spíše dotaz: Momentálně používám Avira antivirus Premium 2012.
Je to 30 denní verze, předtím byla free verze. Byla mi nabídnuta ta 30 denní tak sem si ji nainstaloval. O co de: Mám nastaveno testování vždy na určité dny v určitou dobu jako u předchozího antiviru, vše šlape až na jednu věc co mne zaskočila a to ta že po testu na viry se pc restartuje protože to av vyžaduje a po restartu to testuje zas a tak to de pořád dokola dokud to ručně nezastavím. Jěště tam na mne po restartu skočí jakási hláška o produktu kterou následně odkliknu a av dále testuje. Tak nevím jestli to je nastaveno tak aby se test následně přerušil manuálně či jestli je to špatně. Našel jsem zde na foru návod na avira ale přeci jen mám trochu jinačí verzi, tak nevím jestli mám vše správně nastavíno. Za případné rady předem dík Martin.
Přílohy
avira.png
avira.png (6.4 KiB) Zobrazeno 2763 x
Windows 7 64bitový (6.1,sestavení 7601)Service Pack 1
Procesor: Celeron Dual-Core CPU T3100 @1.9Ghz 1.90
Paměť ram:4GB. HDD 500GB
Avast free ,
Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

Na průšvihy mám talent od přírody :D :frusty: :wacko: :86:

Doporučuji: :arrow: Cclener, MBAM
email:karlospatmat@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#2 Příspěvek od sudanec »

Zdravim,
najrozumnejsie mi pride kontaktovat priamo technicku podporu Aviry.. ak nemate v pocitaci malware, bude to zrejme nejaky problem medzi OS a AV systemom.
Obrázek

karlospatmat
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 384
Registrován: 28 led 2012 23:21
Bydliště: Novosedly nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#3 Příspěvek od karlospatmat »

Já to zkusím, zatím děkuji.
Windows 7 64bitový (6.1,sestavení 7601)Service Pack 1
Procesor: Celeron Dual-Core CPU T3100 @1.9Ghz 1.90
Paměť ram:4GB. HDD 500GB
Avast free ,
Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

Na průšvihy mám talent od přírody :D :frusty: :wacko: :86:

Doporučuji: :arrow: Cclener, MBAM
email:karlospatmat@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#4 Příspěvek od sudanec »

0K. Ak by ste potrebovali pomoct pri komunikacii s nimi, kricte.
Obrázek

karlospatmat
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 384
Registrován: 28 led 2012 23:21
Bydliště: Novosedly nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#5 Příspěvek od karlospatmat »

Tak prve jsem zkusil napřed stáku: sw.cz kde mi bylo zděleno toto:
Bohužel nejsme schopni zajišťovat technickou podporu ke všem produktům, které nabízíme. Pokud Vám funguje klíč, ale máte technické problémy s programem, musíte se obrátit na technickou podporu u výrobce. My Vám bohužel nemůžeme pomoci.
--------------------------
Což jsem tak trochu čekal jelikož Avira neni cz program. Náhodou nevíte ty stránky podpory třeba v Německu? Či kam bych měl vlastně napsat? :?:
Windows 7 64bitový (6.1,sestavení 7601)Service Pack 1
Procesor: Celeron Dual-Core CPU T3100 @1.9Ghz 1.90
Paměť ram:4GB. HDD 500GB
Avast free ,
Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

Na průšvihy mám talent od přírody :D :frusty: :wacko: :86:

Doporučuji: :arrow: Cclener, MBAM
email:karlospatmat@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#6 Příspěvek od sudanec »

Obrázek

karlospatmat
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 384
Registrován: 28 led 2012 23:21
Bydliště: Novosedly nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#7 Příspěvek od karlospatmat »

No koukám neni to procházka růžovou zahradou, protože oni tam mají přednastaveny nejčastější dotazy a problémy, ale nikde jsem to tam zatím nenašel. :?: Budu to hledat dále a hlavně bych potřeboval napsat něco ve smyslu online- dotaz tak snad se dopátrám. Až budu vědět více ozvu se zatím vřelé dík :)
Windows 7 64bitový (6.1,sestavení 7601)Service Pack 1
Procesor: Celeron Dual-Core CPU T3100 @1.9Ghz 1.90
Paměť ram:4GB. HDD 500GB
Avast free ,
Dokud žiješ, uč se! Nečekej, že moudrost s sebou přinese stáří.

Na průšvihy mám talent od přírody :D :frusty: :wacko: :86:

Doporučuji: :arrow: Cclener, MBAM
email:karlospatmat@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------------
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#8 Příspěvek od sudanec »

Je tam ze Support for Premium products a telefonicka podpora pre free antivirus.. teda da sa im napisat, zavolat, cokolvek :)
Obrázek

Gabo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 344
Registrován: 25 kvě 2004 22:14
Bydliště: Slovakia

Re: Avira

#9 Příspěvek od Gabo »

Zaujimalo by ma, ci antivirus Avira menej zatazuje system, ako Avast? Dakujem za odpoved.

eda
VIP
VIP
Příspěvky: 576
Registrován: 24 srp 2006 10:35
Bydliště: Kroměříž

Re: Avira

#10 Příspěvek od eda »

Vždy platilo, že Avira zatěžuje systém nejméně a Avast nejvíce. Už se to asi trochu srovnalo, ale já bych sázel na Aviru.
Obrázek
ObrázekObrázek
Jestli se Vám líbím, můžete mě kontaktovat na eda@forum.viry.cz :-)

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#11 Příspěvek od Pavuk29 »

eda píše:Vždy platilo, že Avira zatěžuje systém nejméně a Avast nejvíce. Už se to asi trochu srovnalo, ale já bych sázel na Aviru.
Moj Avast je vynimkou :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Avira

#12 Příspěvek od KEO »

karlospatmat píše:Dobrý večer zase sem tu z nějakým otravným problémkem- spíše dotaz: Momentálně používám Avira antivirus Premium 2012.
Je to 30 denní verze, předtím byla free verze. Byla mi nabídnuta ta 30 denní tak sem si ji nainstaloval. O co de: Mám nastaveno testování vždy na určité dny v určitou dobu jako u předchozího antiviru, vše šlape až na jednu věc co mne zaskočila a to ta že po testu na viry se pc restartuje protože to av vyžaduje a po restartu to testuje zas a tak to de pořád dokola dokud to ručně nezastavím. Jěště tam na mne po restartu skočí jakási hláška o produktu kterou následně odkliknu a av dále testuje. Tak nevím jestli to je nastaveno tak aby se test následně přerušil manuálně či jestli je to špatně. Našel jsem zde na foru návod na avira ale přeci jen mám trochu jinačí verzi, tak nevím jestli mám vše správně nastavíno. Za případné rady předem dík Martin.
Ak sa smiem opytat radcov, co s tym maju skusenost.....? Je normalne, ze Avira Free po ukonceni licencie, ponuka Trial verziu ? Pred par dnami som kamaratovi na domace PC nainstaloval cerstvo stiahnutu Aviru Free. Nainstalovane, aktualizovane. Pozriem sa do infa a licencia konci koncom 11/2012... To tam maju 60-90 dnovu licenciu a bude to chciet potom mu tam dat trial ?
------------
Spat k problemu v tomto vlakne. Ako problem vidim, ze je tam TRIAL licencia, ktora znamena, ze po uplynuti urciteho casu, vacsinou mesiac /alebo aj 14 dni/, moze byt program obmedzeny. Odporucam pauznut kontrolu a komplet odinstalovat antivirus. Ak to nepojde, skusit to odinstalovat v nudzovom rezime.
Pavuk29 píše:
eda píše:Vždy platilo, že Avira zatěžuje systém nejméně a Avast nejvíce. Už se to asi trochu srovnalo, ale já bych sázel na Aviru.
Moj Avast je vynimkou :)
A v akom zmysle ? :)
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#13 Příspěvek od Pavuk29 »

KEO píše:
Pavuk29 píše:
eda píše:Vždy platilo, že Avira zatěžuje systém nejméně a Avast nejvíce. Už se to asi trochu srovnalo, ale já bych sázel na Aviru.
Moj Avast je vynimkou :)
A v akom zmysle ? :)
To mam znova zopakovat? :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

KEO
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 459
Registrován: 09 črc 2004 15:41
Bydliště: Hlava, vlastna...

Re: Avira

#14 Příspěvek od KEO »

Pavuk29 píše:
KEO píše:
Pavuk29 píše:
eda píše:Vždy platilo, že Avira zatěžuje systém nejméně a Avast nejvíce. Už se to asi trochu srovnalo, ale já bych sázel na Aviru.
Moj Avast je vynimkou :)
A v akom zmysle ? :)
To mam znova zopakovat? :)
Chcel len pocut viac technickych nechutnosti :D :D :D

To je ako, ked som daval znamej na vyber nove a rychlejsie prehliadace. Vdaka rychlemu PC bolo aj to, co byva inak pomale - na prvy pohlad rovnako rychle :)
Čínske príslovie: Víno pi z pohára, vedomosti z veľkej čaše.---Hebbel: Často je treba väčšej odvahy k tomu, svoj názor zmeniť, než za ním pevne stáť.---Konfucius: Mudrc hľadá všetko v sebe, nerozumný človek všetko v druhom.---Edison: Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.---Plutarchus: Nepotrebujem priateľa, ktorý prikyvuje na všetko, čo poviem. Môj tieň sa kýve častejšie.---Wang Čchung: Ak sa začneš učiť, poznáš, ako málo vieš. Ak začneš učiť iných, poznáš, aké je to ťažké poslanie.--- Michelangelo: Dokonalosť spočíva v maličkostiach, cez to všetko, nie je dokonalosť maličkosťou.---Seneca: Rozumný je ten, kto skôr premýšľa, než uverí.---O.Wilde: Starci všetkému veria. Muži o všetkom pochybujú. Mladí všetko vedia.---Konfucius: Dobrý liek chutí horko, dobrá rada drása dušu.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Avira

#15 Příspěvek od Pavuk29 »

KEO píše: Chcel len pocut viac technickych nechutnosti :D :D :D
Nie, nenecham sa zatiahnut do debaty typu: "ja mám síce menší, ale tenší" :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

Odpovědět