Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Problém s plochou

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Pavuk29 »

wictor píše:
Pavuk29 píše:Ja mam na vsetkych strojoch len neutralnu sedu plochu.
Já modrou 8) - už od dob win98 jsem si našel své optimální barvy pro windows, zapsal jejich rgb a teď mám celé wokna jako přes modrý filtr :lol:

Btw. wallpaper je nejlepší si vytisknout a nalepit na zeď vedle monitoru :wink:
Ja mam preto sivu farbu, aby mi pozadie neskreslovalo vnimanie farieb. Je to fadne, ale zvykol som si uz.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

ondra_p
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 08 srp 2005 09:55
Bydliště: Netvořice
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ondra_p »

No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy :lol:
ObrázekObrázekObrázekObrázek

kozan
VIP
VIP
Příspěvky: 27
Registrován: 25 říj 2004 21:34
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od kozan »

ondra_p píše:Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy.
Já obvykle čumím do okna nějaké aplikace, čili plochu ani moc nevídám.
Obrázek a Obrázek

ondra_p
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 11
Registrován: 08 srp 2005 09:55
Bydliště: Netvořice
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ondra_p »

No já tadyty animované plochy nesnášim. Právě toto téma je vytvořenu kvůli následku jednoho takovéhoto prográmku. No ale každý má právo na svůj názor :?
ObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Pavuk29 »

ondra_p píše:No já mám Celeron D 2,8 GHz , OP jen 256 MB a hrafiku geforce mx4000 a modrá plocha i barevný obrázek se všemi možnými efekty mi chodí úplně stejně rychle. Já bych bohužel nemohl čumět do modré plochy. Pracuju v rozlišení 1280 x 1024 a rychlost vykreslování my nedělá problémy :lol:
Nemoze to ist rovnako rychlo.
Len tak medzi recou, ja vidim plochu tak raz za dva tyzdne, aj to len kym comp nabootuje. :cry:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od james008 »

Taxe pridam.. desktop vidim porad.. ale jen ten na bocnich monitorech jak prosvita ve skvire mezi corelem a winampem popripade mezi outlookem
a commandrem.. na hlavnim monaku sem plochu videl nekdy......
..... nooo...... uz nevim :lol: :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Ulenius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 16 lis 2005 20:30

#22 Příspěvek od Ulenius »

Me porad nejdou odtranit ty stiny pod tema popiskama ikon,porad tam mam barvu ty plochy at delam co delam. Dam Ovladaci panely -> system -> upresnit -> vykon -> nastaveni ->odsktrnu pouzit "stiny popisku ikon na plose" dam OK. Pak restartuju komp a udelam to same akorat zaskrtnu "stiny....." a nic se nezmeni :(( mam XP professional,uz sem uplne zoufalej

Martinnnnn
VIP
VIP
Příspěvky: 36
Registrován: 30 pro 2004 19:17
Bydliště: Jižní Morava

#23 Příspěvek od Martinnnnn »

zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled :(

Ulenius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 16 lis 2005 20:30

#24 Příspěvek od Ulenius »

:( Preinstalovavat windowsi se mi teda moc nechce,ale drzim palce pri badani a hodne stesti.

Ulenius
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 8
Registrován: 16 lis 2005 20:30

#25 Příspěvek od Ulenius »

To budu delat urcite,kdybych na neco prisel tak to sem napisu.
zkus dat optimalizovat pro vykon, restartuj, potom optimalizovat pro vzhled
Taky nic :(

petar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2005 22:48

#26 Příspěvek od petar »

MiroK[CZ] píše:Tak to vypada, ze to funguje:
martin.kopecky píše:
MiroK[CZ] píše:A tohle?
Ulenius píše:Tak jsem zabejcil a zagoogloval a pomohlo to!!!
Ale poradne nevim co presne pomohlo kazdopadne jsem nasel nekolik druhu postupu jak to resit a asi tento byl nejuzitecnejsi : http://www.geekstogo.com/forum/index.ph ... 7001&st=75 je tam ke stazeni zip s registrama ktere opravi ForceActiveDesktop,ale pouzil jsem i ccleaner a ruzne se hrabal v registru az nakonec sem zaskrt "stiny popisku ikon na plose" ktere sem mel odskrtle,protoze sem s tim zkousel vsemozne manipulovat.No a vysledek je transparentni popisky pod ikonami :)
Dekuji za pomoc na tomto foru.
:) :) :) DIKY DIKY DIKY DIKY!!!!!! Tak presne tohle pomohlo: stahnul sem ten archiv, pak odskrtnul pouzit stiny popisku ikon naplose, restart, pak zaskrtnul pouziti...a je to OK!! I ten wallpaper je uz ok!!
Jeste jednou diky!!!
:James008:

Klucíííííííííí pls, nejsem tak silnej v angličtině, mám stejnej problém, který ten "zip" soubor, je jich tam víc?

iwigirl
VIP
VIP
Příspěvky: 331
Registrován: 25 dub 2005 18:27
Bydliště: Praha-Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od iwigirl »

no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:
:arrow: Chcete se stát vzorným návštěvníkem? Podrobnosti naleznete ZDE.
:arrow: VIRY řešte zde na fóru, pokud máte technický dotaz či dotaz související s chodem fóra, pište na iwi(zavináč)forum.viry.cz
:arrow: pomohla Vám moje rada? podpořte fórum smskou, přes SuperCash nebo nově přes PayPal :)
__________________________________________

petar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2005 22:48

#28 Příspěvek od petar »

iwigirl píše:no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:
No a pak co dál? Po rozbalení a zanesení do registrů se nic nestalo, co mám dál udělat?

smrtelnik
VIP
VIP
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005 19:38

#29 Příspěvek od smrtelnik »

petar píše:mám stejnej problém
Popiste ho. Asi ten problem nemate stejny.
A jeste upozornim ... snazte se pri popisu napsat vice, nez 2 slova.

petar
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 11 pro 2005 22:48

#30 Příspěvek od petar »

petar píše:
iwigirl píše:no melo by to byt fixreg.zip, nejdriv rozbalit fixreg1.reg,odsouhlasit, pak fixreg2.reg. Nerucim za to, mrkla jsem na to jen jednim okem :wink:
No a pak co dál? Po rozbalení a zanesení do registrů se nic nestalo, co mám dál udělat?

Tak problém je už vyřešený: Po zanesení obou souborů do registru, bylo potřeba udělat jak psal výše Ulenius

Ovladaci panely -> system -> upresnit -> vykon -> nastaveni ->odsktrnu pouzit "stiny popisku ikon na plose" dam OK. Pak restartuju komp a udelam to same akorat zaskrtnu "stiny....."

To samé jsem dělal před zanesením těch souborů do registru, ale nic se nedělo, teď je vše OK :D :D :D :D :D :D :D :D

Odpovědět