Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Microsoft Security Essentials

Moderátoři: JaRon, james008, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#31 Příspěvek od sudanec »

superjano píše:matej7 odporucam Vam dat uplny scan PC avastom a potom ho odistalujte a dajte Microsoft Security Essentials a tak dajte uplny scan....uvidite ci ste urobili dobre...podla toho co vam to najde :wink:
P.S.: Ale ako povedal sudanec, pokial nemate vazny problem ... tak nemusite...ale odvaznym stastie praje :)
Hej.. odvaznym stastie praje, ale nasim drticom logov pribuda zbytocne praca.
Obrázek

superjano
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2005 23:08

Re: Microsoft Security Essentials

#32 Příspěvek od superjano »

Teraz som stahoval Trainer na HL2...a je to virus podla MSE: Trojan:Win32/Bumat!rts

Takze MSE je fajn :)

Uživatelský avatar
hladac
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: 16 bře 2007 15:59
Bydliště: Bratislava

Re: Microsoft Security Essentials

#33 Příspěvek od hladac »

superjano píše:Takze MSE je fajn :)
To tvrdite len podla toho ze vam MSE odhalil virus? To by sa dalo potom hovorit o vsetkych AV ktore by nasli nejaky virus aj o takych o ktorych ste este nepoculi :)

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#34 Příspěvek od james008 »

superjano píše:Teraz som stahoval Trainer na HL2...a je to virus podla MSE: Trojan:Win32/Bumat!rts
Takze MSE je fajn :)
Tak podle toho tvrzeni by byl nejlepsi treba paranoidni Fortinet..ten najde virus i v tom kde neni.... :-)
Navic av ochrana neni primarne urcena pro ty lidi kteri si umyslne do pc stahuji neco co muze byt nakazou a jeste
si to spousteji :-) ... myslim ze avast globalne vzato odvadi dobrou praci a uzivat nove ne prilis
vyzkousene produkty je prace spis pro dobrodruhy nez pro seriozni pouziti..... kdo chce at si ozkousi...
ale otazka je jak je kdo na tom technicky aby dokazal neeuforicky posoudit jak na tom
ten dany produkt je... ale verte ze pokud by byl nejak vyjimecny tak uz by jsme jej zde doporucovali..
coz se zatim nedeje... :-) hezky den
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Uživatelský avatar
xtractorek
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 173
Registrován: 01 čer 2007 16:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#35 Příspěvek od xtractorek »

Zkuste na ten Microsoft Security Essentials eicar test file a uvidí se, jak reaguje. :)

challenger
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2009 14:09

Re: Microsoft Security Essentials

#36 Příspěvek od challenger »

Ahoj všem,
nainstaloval jsem si 64bit verzi MSE a jsem spokojený, zatím je sice jen v angličtině, ale to je jen kosmetický problém, program je totiž jednoduchý i pro lamy :D . Než jsem si ho nainstaloval, používal jsem NOD32 v.4 také 64bit, ale zatím se mi jeví MSE jako lepší volba a to z důvodu, že se jedná o stejného výrobce jako operační systém, který používám (Windows 7 Ultimate x64).
Mějte se.

P.S. EICAR jsem vyzkoušel, reaguje :D

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#37 Příspěvek od james008 »

xtractorek píše:Zkuste na ten Microsoft Security Essentials eicar test file a uvidí se, jak reaguje. :)
:-D na eicar reguje i spatny antivirus ..pozor ;-) kdysi doslova katastroficky quickheal a etrust chytaly eicary... protoze to je podminka u kazdeho av ktery se vyrabi.. ;-) :-D
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#38 Příspěvek od sudanec »

Si si isty? Vidi sa mi, ze jeden cas to Avast v defaultnom nastaveni nechytal (Avast alebo nod, uz si nie som isty), lebo to mal zakategorizovane ako vtipne srandy, a na tie defaultne neupozornoval.
Obrázek

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#39 Příspěvek od cernohous13 »

:D Bez obav, Avast 4.8 Home ho chytá jak v současnosti, tak i dříve

challenger
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2009 14:09

Re: Microsoft Security Essentials

#40 Příspěvek od challenger »

Ahoj všem, jsem op5t zde, stále si myslím že MSE nebude vůbec špatný antivir a proto se Vašim názorům v tomto topicu upřímě :lol: , hlavně jsem zvědavý až se to za čas proflákne, že MSE je fakt hyper a vy budete muset uznat své přehnané a upjaté názory, co mě mrzí je fakt, že se tu setkávám se samou nedůvěrou v nové a to mě teda fakt frustruje.
VIVAT MSE (no a pokud se pletu NOD tu bude pořád)
Mějte se a trochu mu přejte kluci a holky :)

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#41 Příspěvek od sudanec »

Kiez by ste mali pravdu.. a vsetci by sme mali skvely free antivirus od microsoftu ;)
Ten engine nie je nic "nove", testuje sa uz dlhsi cas a testy ci vysledky su zname - fakt nie su dobre.
Obrázek

challenger
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 3
Registrován: 10 říj 2009 14:09

Re: Microsoft Security Essentials

#42 Příspěvek od challenger »

...uvidíme, vzal jsem to na sebe a pokud by jsem měl nějaké negativní zkušenosti, určitě se ozvu, zatím je vše OK.

pitimir
Vzorný návštěvník
Vzorný návštěvník
Příspěvky: 479
Registrován: 18 čer 2008 17:54
Bydliště: Šutrovec
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#43 Příspěvek od pitimir »

...takze za nejaku dobu budem najcastejsie vidat v logoch zo zasratych PCs ako AV prave tento Mrkvosoftacky produkt...no zobohom :?:
Ja som skromný, mám len dve veci do podpisu...

1) Chcete pomôcť fóru? Podporte ho_!!

2) Prosím všetkých, ktorí majú problém: :!:
- založte si vlastný topic a do 1. prispevku vložte log z RSIT a presný stručný popis problému.
- bez odporúčania nespúšťajte ŽIADEN iný program nájdený na fóre/internete.
- needitujte a nemažte príspevky.
- dodržujte inštrukcie a nerobte nič naviac (z vlastnej iniciatívy).

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#44 Příspěvek od radek178 »

challenger píše:Ahoj všem, jsem op5t zde, stále si myslím že MSE nebude vůbec špatný antivir a proto se Vašim názorům v tomto topicu upřímě :lol: , hlavně jsem zvědavý až se to za čas proflákne, že MSE je fakt hyper a vy budete muset uznat své přehnané a upjaté názory, co mě mrzí je fakt, že se tu setkávám se samou nedůvěrou v nové a to mě teda fakt frustruje.
VIVAT MSE (no a pokud se pletu NOD tu bude pořád)
Mějte se a trochu mu přejte kluci a holky :)
Ja se zase musim uprimne smat :lol: lidem, co si do PC daji neco, co je schopne jim prolezt cely pc a shromazdena data odesilat na MS servery (jestli o tom nevis, tak si to najdi na netu). Co se odesila nikdo nevi. Takze vesele dal sdeluj na MS co vse mas v PC a nejde o to, ze mas treba pouze legal veci. Jde o to, ze se ti nekdo muze podivat na to, co mas v PC a to je zasah do soukromi. Jenze dnesni generace frikulinskych sdilecu sdili i to ho.no co ma pod sebou na zachode, jeste se u toho vyfoti a da to na Facebook nebo jinam a mysli si, jak je cool.
Podle VIP zahraničních testerů aktuálního sestavení MSE rozhodně nepůjde o produkt, jehož cena odpovídá kvalitě. Microsoft nabízí technologii jakéhosi „real time antimalware řešení“, které skenuje datové pohyby na uživatelově počítači, posílá výsledky na vzdálené servery firmy, kde vše vyhodnotí a pošle zpět výsledek. Tento systém údajně funguje spolehlivě a navíc antivir nevytěžuje systémové prostředky do takové míry, jako to bývá zvykem.

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#45 Příspěvek od james008 »

sudanec píše:Si si isty? Vidi sa mi, ze jeden cas to Avast v defaultnom nastaveni nechytal (Avast alebo nod, uz si nie som isty), lebo to mal zakategorizovane ako vtipne srandy, a na tie defaultne neupozornoval.
Jisty si jsem... jinak bych to nepsal... navic tvuj prispevek nemeni nic na faktu ze eicar je testovaci soubor pro overeni funkce antiviru, je povinne zapracovavan KAZDYM vyrobcem a NEZNAMENA ZADNE vhodne meritko toho jestli je av dobry ci ne. Takhle to snad staci ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Zamčeno