Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Microsoft Security Essentials

Moderátoři: JaRon, james008, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
maxov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: 03 dub 2009 09:21
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

Re: Microsoft Security Essentials

#61 Příspěvek od maxov »

radek178
nevím, kde přesně je v mém příspěvku nesmysl. Píšu jen, své první zkušenosti s MSE. S tím AVG to je prostě fakt.
Psal tady někdo, že MSE detekuje viry až při spuštění. Mně hned řval při pokusu o stažení z eicar.com. Kde v tom je nesmysl? Je to prostě moje zkušenost.
To, že jsi zaujatý proti MSE, ti neberu, já ho taky nikomu nevnucuji a není vyloučeno, že se vrátím zpět k avast!u, když mi nebude MSE vyhovovat. Nejsem totiž upjatý na jeden produkt.

amos.zamba
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 09 pro 2007 10:11

Re: Microsoft Security Essentials

#62 Příspěvek od amos.zamba »

Voni tu jsou totiž všichni zarputilí antimicrosofťáci. A chování mají jako moje dvouletá neteř. Ta prostě jak dostane jednu panenku, tak už žádnou jinou nechce. I kdyby byla o hodně lepší (a nedejbože zadarmo - tu by mi hned otřískala o hlavu). Prostě ať si každý píše co chce já jsem přešel z NODa ma MSE a naprostá spokojenost... A rejpalové nechť rejpou....

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#63 Příspěvek od cernohous13 »

amos.zamba píše:Voni tu jsou totiž všichni zarputilí antimicrosofťáci.
:D a všichni jedou Woknousy :o

Možná tu jsou lidé, kteří už mají nějakou zkušenost s novými utilitami (ať už jsou od kohokoliv) - většinou se na začátku ještě dolaďují a vychytávají se mouchy - u MS to je normální :D

A kdybys i přes MSE chytil nějakou havěť, tak se tu klidně zastav - snažíme se pomáhat každému :wink:
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Uživatelský avatar
maxov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: 03 dub 2009 09:21
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

Re: Microsoft Security Essentials

#64 Příspěvek od maxov »

cernohous13
:D to jsem rád, už jsem měl obavy, že jsou tady jen takové různé kluby.
No, a když už jsme u toho radění, mohl by mi někdo poradit. MSE se mi automaticky neaktualizuje. Ze začátku ano, ale teď ne. Ve Vistách mám automatické aktualizace povoleny, zkoušel jsem službu (automatické aktualizace) i restartovat, ale nepomohlo to. Visty ukazují, že jsou automatické aktualizace povoleny. Nemůže být problém s jazykovou verzí, když je MSE jen anglicky?
Nemáte někdo návod, co s tím?

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#65 Příspěvek od cernohous13 »

maxov píše:Ve Vistách mám automatické aktualizace povoleny, zkoušel jsem službu (automatické aktualizace) i restartovat, ale nepomohlo to. Visty ukazují, že jsou automatické aktualizace povoleny.
řekl bych, že tato služba se týká pouze aktualizací operačního systému :wink:

s dotazy na problém MSE zkus kontaktovat zákaznickou podporu Microsoftu
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

Uživatelský avatar
maxov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: 03 dub 2009 09:21
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

Re: Microsoft Security Essentials

#66 Příspěvek od maxov »

aktualizace MSE je navázána na aktualizace Win (musíš je mít povoleny). Podpra zákazníků Win... díky, mám OEM verzi, a než se tam proklikám... Opravdu, díky.

Uživatelský avatar
maxov
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: 03 dub 2009 09:21
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

Re: Microsoft Security Essentials

#67 Příspěvek od maxov »

Vazeny pane xyz,

dekujeme Vam, ze jste kontaktoval Zakaznicke centrum spolecnosti Microsoft
Vec: Security essentials

Tento produkt neni prozatimne pro CR k dispozici ani v ramci stazeni zkusebnich, ci testovacich verzi, proto take neni posktytovana technicka podpora.
:D :D :D

superjano
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2005 23:08

Re: Microsoft Security Essentials

#68 Příspěvek od superjano »

Citam vase nazory na produkt Microsoft Security Essentials a vychadza mi ze je lepsi ako konkurencia...proste Windows OS (mimo 98,ME a XP) a Microsoft Security Essentials su super :worship: Kto nesuhlasi nech sa opije :all_coholic: :lol:

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#69 Příspěvek od sudanec »

0K.. postnem iba jeden informacny post pre ludi, ktori sa sem docitaju, a nepatria k extremistickym mensinam na nasom fore.. tento produkt NIE JE odporucany teamom fora viry.cz na bezne pouzivanie na vasom PC. Odporucame vyuzit jeden z nami odporucanych produktov:
http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=6152
Obrázek

Uživatelský avatar
cernohous13
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 8721
Registrován: 09 pro 2006 06:19
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#70 Příspěvek od cernohous13 »

maxov píše:Vazeny pane xyz,

dekujeme Vam, ze jste kontaktoval Zakaznicke centrum spolecnosti Microsoft
Vec: Security essentials

Tento produkt neni prozatimne pro CR k dispozici ani v ramci stazeni zkusebnich, ci testovacich verzi, proto take neni posktytovana technicka podpora.
:D :D :D
:arrow: NO COMMENT :D
Doporučení:
V průběhu léčení prováděj nové instalace a odinstalace jen na můj pokyn.
Důkladně prostuduj a proveď celou operaci podle mé odpovědi.
V případě nejasností se zeptej - vysvětlím Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------
> Podpora fóra <

krizo
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 1
Registrován: 08 led 2010 19:12

Re: Microsoft Security Essentials

#71 Příspěvek od krizo »

Zaujímal by ma váš názor. V práci mám na počítači nainštalovaný Microsoft Security Essentials. Dnes som si na usb kľúč ukladal nejaké veci, pričom som ho dal antivirom skontrolovať. Hlásenie - je čistý. Doma som si chcel veci uložiť do svojho pc. Tu používam NOD 4. Po vložení kľúča do usb hneď červená hláška - virus autorun.inf. Je možné aby Microsoft Security Essentials nezachytil takýto rozšírený vir. Ak áno, tak nestojí za nič

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: Microsoft Security Essentials

#72 Příspěvek od Čarls »

krizo píše:Zaujímal by ma váš názor. V práci mám na počítači nainštalovaný Microsoft Security Essentials. Dnes som si na usb kľúč ukladal nejaké veci, pričom som ho dal antivirom skontrolovať. Hlásenie - je čistý. Doma som si chcel veci uložiť do svojho pc. Tu používam NOD 4. Po vložení kľúča do usb hneď červená hláška - virus autorun.inf. Je možné aby Microsoft Security Essentials nezachytil takýto rozšírený vir. Ak áno, tak nestojí za nič
Je to možné prověřte pc v práci a klíč AVPTool http://viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=58179 a hned uvidíte zda je to pravda :)
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

james008
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 834
Registrován: 04 lis 2004 15:30
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#73 Příspěvek od james008 »

amos.zamba píše:Voni tu jsou totiž všichni zarputilí antimicrosofťáci. A chování mají jako moje dvouletá neteř. Ta prostě jak dostane jednu panenku, tak už žádnou jinou nechce. I kdyby byla o hodně lepší (a nedejbože zadarmo - tu by mi hned otřískala o hlavu). Prostě ať si každý píše co chce já jsem přešel z NODa ma MSE a naprostá spokojenost... A rejpalové nechť rejpou....
Kazdy ma pravo na nazor..a pokud zde nekdo ma brat na svou zodpovednost doporuceni tak nebude doporucovat neco co neni uplne ok... vy mate pravo pouzivat cokoliv a i takovym uzivatelum kteri nerespektuji nase doporuceni tu vzdy pomuzeme....Pokud mate dojem ze jste odbornik v dane kategorii a my vam krivdime mate moznost si zalozit vlastni komunitu ktera bude hlasat vase nazory a vy jejich nasledky apk muzete davat doporadku vlastnimi silami. Vzdyt zijeme v demokracii.
V pripade ze vam nase idea nevyhovuje mate taktez moznost chodit treba tam kde hlasaji tu vasi pravdu. Jste naprosto svobodny ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Jsem v >>Obrázek :-)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Pravidla fóra a Důležité informace <> Tipy & Triky & Návody
Pokud me potrebujete na nejake aktivity nesouvisejici s forem,
ma domaci stranka je zde: http://www.james008.net

Jirka69
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 7
Registrován: 09 srp 2007 06:38

Re: Microsoft Security Essentials

#74 Příspěvek od Jirka69 »

Nějak z této diskuse nejsem moudrý. Na stránce viry.cz i jinde je možné se z recenzí a testů dočíst, že Microsoftí antiviry dlouhodobě patří k těm nejlepším, ale na druhé straně zde nejsou doporučovány. Nechápu proč tomu tak je. Můžete mi to někdo vysvětlit ?

Uživatelský avatar
sudanec
VIP
VIP
Příspěvky: 2119
Registrován: 02 lis 2006 00:48
Bydliště: Khartoum, Sudan
Kontaktovat uživatele:

Re: Microsoft Security Essentials

#75 Příspěvek od sudanec »

dobry den,
pri tych testoch najdete okrem ineho poznamku, ze su iba informativne a dobre umiestnenie nemusi znamenat dobry antivirus. Ze nie je odporucany je konsenzualny nazor antiviroveho teamu tohto fora.
Obrázek

Zamčeno