Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

AVG 9 FREE -aktualizace

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
czscorpio
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2004 19:29
Bydliště: Severní Čechy

AVG 9 FREE -aktualizace

#1 Příspěvek od czscorpio »

Zdravím,nevíte co bylo v aktualizaci pro avg 9 free 1 ledna 2010 posláno.Proč se ptám?Sestře se od tohoto datumu,po této aktualizaci nedaří přidávat na neuzavřené dvd, soubory.Programy hlásí že toto dvd není zapisovatelné atd.Do té doby než se avg aktualizovalo vše šlo v pohodě.Jinak dělá vše v programu Ashampoo Burning Studio 2010 .Nero ji nevyhovuje.Pc je asi dva měsíce staré a OS legalni xp sp3.Zkoušel jsem Nero i jiné programy,ale se stejným výsledkem.Poté jsem Nero a Ashampoo Burning Studio 2010 odinstaloval,vyčistil komplet v registrech(ručně),a nainstaloval znovu Ashampoo Burning Studio 2010 ,ale nepomohlo to.A proč to dávám se spojitostí s AVG?Protože jsem měl podobnou zkušenost s tímto programem asi před 6 roky,kdy mi po aktualizaci přestala jít virtualka mi po zadaní dotazu na můj problem přišla tato odpověď:Před chvílí vydal GRISOFT opravu zpracování velkých MDB souborů v rezidentním štítu.
aktualizovat dnešním updatem.15.11.2004 ,po této aktualizaci bylo vše zase v pořádku.
Předem dík za každou odpověď :D

Grinch
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 17
Registrován: 30 pro 2009 14:27
Kontaktovat uživatele:

Re: AVG 9 FREE -aktualizace

#2 Příspěvek od Grinch »

Zkoušeli jste jiný typ CD jiné DVD?

czscorpio
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 2
Registrován: 23 čer 2004 19:29
Bydliště: Severní Čechy

Re: AVG 9 FREE -aktualizace

#3 Příspěvek od czscorpio »

jj zkoušeli.Ale myslim,že verbatimkama by problem být neměl.Jinak jsem koukal i na bios(firmware)palírny,jestli není novější,ale má nejnovější.Ještě je možnost,že začíná blbnou sama palírna,nebo kšanda,ale to nezjistím,pc je v zaruce.

Čarls
Přítel fóra
Přítel fóra
Příspěvky: 1094
Registrován: 05 srp 2006 16:23
Bydliště: U Safari

Re: AVG 9 FREE -aktualizace

#4 Příspěvek od Čarls »

Odinstalujte AVG přes jejich utilitu na odinstalování a pak vyzkoušejte zda vypalování funguje
Pokud ano tak bych AVG Free vyhodil a dal raději avast je zdarma a ochrání vás daleko Lépe

Odinstalátor AVG
http://www.avg.com/download-tools
Nikdo není dobrý náhodně,ctnosti je třeba se učit.
SENECA

Odpovědět