Zveme Vás na 24. ročník konference SECURITY, která se věnuje aktuálním otázkám bezpečnosti informačních a komunikačních technologií. Jedná se o tradiční odbornou konferenci, kde vystoupí řada zahraničních odborníků z oblasti IT bezpečnosti i čeští a slovenští specialisté. Svojí velikostí patří mezi největší security akce na našem území. Celkem se představí na 30 vystupujících a očekává více se než čtyři sta posluchačů.

Hlavní organizátor konference, společnost AEC, si klade za hlavní cíl udržet konferenci nezávislou, tedy bez marketingově a obchodně zaměřených prezentací. Velký důraz klade na odbornou úroveň jednotlivých přednášek a maximální přínos pro účastníky.

Konference je rozdělena na manažerskou a technickou sekci. Přednášky v jednotlivých sálech probíhají zcela synchronně, účastníci mohou mezi sály volně přecházet a sestavit si tak vlastní program, který plně vyhovuje jejich zájmům.

Prezentace v technickém sále se zaměří na aktuální útoky a jejich detekci, upozorní na nové bezpečnostní principy a představí stále aktuálnější problematiky Internetu věcí (Internet of Things). Mluvčí v manažerském sále se budou věnovat tématu Security Operation Center (SOC), aktuálním hrozbám a principům bezpečnosti, bezpečnosti dat v cloudu a sociálních sítí.

Jedním z mnoha doplňkových programů je oblíbená testovací laboratoř, ve které si účastníci mohou sami vyzkoušet hackerské techniky a ověřit si své znalosti formou soutěže.

SECURITY 2016 se koná ve středu 17. února v Clarion Congress Hotel Praha.

Více informací o konferenci včetně podrobného programu a možnosti on-line registrace najdete na webu konferencesecurity.cz. Zde také naleznete archív minulých ročníků včetně fotogalerií, reportáží a dalších užitečných informací.


Komentářů: 5 » for Konference Security 2016
 1. markéta napsal:

  Vypadá zajímavě, dík za info. Internet of Things mě teď zajímá hodně.

 2. Kailey napsal:

  Arlectis like this are an example of quick, helpful answers.

 3. http://www./ napsal:

  Have you read any of the books by Jess Walter, Spokane area author? He is getting great press lately and my SIL really likes his stories. Since she is a past school librarian and has worked in her local libraries, I listen to her recommendations. Hope you will like him too!

 4. http://www./ napsal:

  alourtilani     nous dit le Salam,« …les mosquées d’Evry et de Paris, qui ne procèdent à aucun contrôle sur les sites de production qu’ils certifient. » => ça au moins ça à le mérite d’être clair.Attention donc aux boucheries et autre grecs certifiés par ces deux organismes….Barak’Allahou fik Al Kanz.

 5. Tiens, c’est drôle, Bobby, il y a pas loin de chez moi une Place des Gueux. Est-ce lié ? (j’imagine très bien Thierry Kron habiter une telle adresse…)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*