ComboFix je program, jehož autorem je sUBs, který prohledá váš počítač, vyhledá na něm škodlivé soubory a pokud je nalezne, automaticky se je pokusí odstranit. Kromě toho, že dokáže vyhubit velké množství aktuálně se šířící a často se vyskytující počítačové havěti, ComboFix také zobrazí log, s jehož pomocí může zkušený rádce vyčistit počítač od případných virových pozůstatků, které program sám nezlikvidoval.

Nepoužívejte ComboFix, aniž by vás o to požádal zkušený rádce. Nesnažte se jednat na vlastní pěst, pečlivě postupujte podle pokynů v tomto návodu a respektujte rady osoby, která byla s možnostmi ComboFixu náležitě obeznámena a která vám s odvirováváním počítače pomáhá. ComboFix je mocný nástroj, jehož nesprávné užití může vést k problémům s fungováním vašeho počítače.

Oficiální návod naleznete zde.


5 komentářů » for Aplikace Combofix
 1. miro napsal:

  Zkušený poradil a pak jsem si vše musel opravit a vyházet sám.No děkuji.

 2. Mlikotin napsal:

  Dobrý den, už delší dobu zápasím z virem nebo červem, druhu že po zapnutí pc ale jen když jsem připojen k netu my něco využívá procesor na 100% , pokaždé se ten proces jmenuje jinak : např povupi_Helper, mamete_helper atd. projel jsem si pc aplikací Combofix , nepomohlo to, co ted můžu dělat? Poradily byste mi někdo na koho se můžu obrátit nebo co dělat?

  • rasto napsal:

   Ahoj neviem ale mám pocit že to bude Miner(malware)napríklad Dgen
   Normálne otvor Správcu uloh a pozry sa čo ty žere najviac percent s procesora neak 85-90% to bude.Ak sa pozrieš na tu aplikaciu nebude ani od windowsu ani od neakeho programu.
   Tak ho vipni cez task manager.Dalej chod program files(alebo program files(x86) bude tam priečinok toho programu
   takže Nazov toho programu(priečinok)-Zmazat!!!!!!
   Restart PC zasa spravcu uloh a pozrit ci procak ide normal 15%

  • noname napsal:

   Format C reinstall win a je klid

 3. vlastvs499 napsal:

  Combofix super! Odstraní opravdu to, co už jinak nejde. Pokud člověk přečte, jak na to, nemůže si ztěžovat, že něco „musel udělat sám“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*