RSIT je jedna ze základních aplikací, která rychle poskytne obrázek o stavu počítače. S oblibou je využíván na diskuzním fóru viry.cz.

Aplikaci můžete stahovat odsud, pokud používáte 32-bitový operační systém.
Pokud používáte 64-bit operační systém, stahujte odsud.

Program RSIT je potřeba stáhnout a v případě Windows 7/Vista spustit přes pravé tlačítko myši, volbou „Spustit jako správce“.

Na tomto dialogu stiskněte „Continue“.

A zde pro změnu „I Accept“.

Po dokončení kontroly se otevře poznámkový blok s protokolem, který pak můžete vykopírovat (pomocí schránky ve Windows, CTRL+A, CTRL+C, CTRL+V) třeba do diskuzního fóra. Pokud se poznámkový blok neotevře, lze výsledek kontroly najít v adresáři C:RSIT, kde naleznete LOG.TXT.


5 komentářů » for Aplikace RSIT
 1. Zdeněk Kakáč napsal:

  Pro úplnost bych považoval za vhodné dodat, že „RSIT“ vytvoří také ještě adresář „C:\Program Files\trend micro\“, kde je uložen „hijackthis.exe“, jeho přejmenování na „Administrator.exe“ a soubor „hijackthis.log“. Tento adresář nesmaže !!

 2. Josef Jirásek napsal:

  Často se mi stává, že se na ploše obrazovky objeví Application manager. Zde je nadepsáno : V aplikaci Application Manager došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.
  Já odkliknu ZAVŘÍT a to Application manager zmizí. Pokud však kliknu-li na klepněte sem (zde je nadepsáno : Chcete-li získat další informace o této chybě), vyleze další Application manager , kde je napsáno označení chyby. Když kliknu na ZAVŘÍT – Application manager zmizí. Jestliže kliknu na klepněte sem (zde nadepsáno : Chcete-li zobrazit technické informace o zprávě o chybách) objeví se Obsah zprávy o chybách.
  Dochází k tomu tak, že se z ničeho nic objeví na ploše obrazovky Application manager a to kdykoliv, bez ohledu na to co je na počítači otevřeno.
  Snažil jsem se Application manager vyhledat, abych ho mohl následně vymazat. Start – Hledat – Soubory či složky. Výsledek byl : Hledání bylo dokončeno. Nejsou k dispozici žádné výsledky zobrazení.
  Potřebuji, zda byste mi mohli poradit, jak se toho Application manager zbavit. Pokud nelze takto problém vyřešit, sděltei mi prosím, jakým způsobem mám postupovat. – děkuji

 3. Polda18 napsal:

  Mohu se zeptat, jestli existuje nějaký návod pro samouky, jak ten log číst a jak mu porozumět? Pro případ, kdyby zdejší rádci na fóru odmítli pomoci (například pro podezření z nelegálního softwaru nebo systému), pak by mi asi jiná možnost nezbývala. Systém přeinstalovávat neumím a ani nebudu, programy si vybírám osvědčené a pokud možno, tak freeware. Jak naložím s případnými programy za peníze, to je moje věc. Windows 7 nám instaloval jeden známý v počítačové firmě, má na to licenci a mě je upřímě jedno, jakou edici mám, hlavně, že funguje…

 4. kubo napsal:

  prepacte pomylil som sa

1 Pings/Trackbacks pro "Aplikace RSIT"
 1. […] informace o běžících programech v PC. To může dokonale splnit například protokol z aplikace RSIT. Oko odborníka dokáže v takovém protokolu najít věci, které nemají v PC co dělat a tudíž […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*